Producent Domów Drewnianych Całorocznych

W ramach naszego asortymentu oferujemy całoroczne domki drewniane, które odznaczają się wysoką jakością oraz niską ceną. Dla porównania – domy drewniane potrafią być nawet dwa razy tańsze od tych, które zostały skonstruowane w ramach technologii murowanej. Nasze wykonania opieramy o niezwykle doświadczony zespół pracowników, który posiada nie tylko ogromną wiedzę praktyczną, ale również i solidną podbudowę teoretyczną, daje to najlepsze efekty. Niezwykle istotna jest dla nas wysoka jakość wykonania. Z tego powodu używamy najlepszych materiałów takich jak świerk syberyjski.

Warto zwrócić uwagę, że od tego roku zmienia się prawo. Dotąd można było budować producent domów drewnianych całorocznych, bez zgody budowlanej jeżeli miały one do 70m2. W tym roku, od czerwca będzie to zmienione. Prawo zostało zliberalizowane, dzięki czemu będzie można bez zgody budowlanej budować domki do 35m2. Jedyne co trzeba zrobić to dokonać odpowiedniego zgłoszenia i to wszystko.

Jeżeli chodzi o różne konstrukcje powiązane, to zmienia się również prawo dotyczące budowy altan. Dotąd mogły mieć one bez zgody, maksymalnie 25m2, obecnie ten limit się podniósł, aż do 50m2. Według prognoz ekspertów te zmiany mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na kondycję całej branży budownictwa letniskowego, z korzyścią zarówno dla klientów jak i producentów.