Sprzedaż Domków Całorocznych

Badając tendencje można zaobserwować, że jeżeli chodzi o poziom jaki osiąga sprzedaż domków całorocznych regularnie rośnie. Oczywiście, momentami ta tendencja spowalnia, a dynamika wzrostu spada, jednak tendencja co do wzrostów jest zachowana. Szczególnie mocno można to było zobaczyć podczas kryzysu ekonomicznego w 2008 roku kiedy nastąpiło światowe załamanie koniunktury między innymi w szeroko pojętej branży nieruchomości. Wystarczy zauważyć, że w przeciągu 10 lat sprzedaż domków całorocznych pomimo kryzysu wzrosła, nawet w porównaniu z rokiem 2007 – czyli rokiem generalnie bardzo dobrej koniunktury.

Opisane powyżej tendencje wynikają w dużej mierze z niezwykle korzystnego stosunku ceny do jakości domów drewnianych. Przede wszystkim, domy z drewna potrafią być nawet dwukrotnie niższe niż ceny domów murowanych. Przy tym wszystkim, jakość domów drewnianych pod żadnym względem nie odbiega od tych konkurencyjnych, właściwości cieplne czy odporność na różne czynniki jest na dokładnie takim samym, albo nawet lepszym poziomie.

W ramach naszej szerokiej oferty mogą Państwo nabyć różnego rodzaju domy i domki drewniane. Dostępne są zarówno domki całoroczne oraz letniskowe. Kupując tego typu domek jednocześnie oszczędzamy i zyskujemy piękny domek, który będzie dla nas w pełni zadowalający.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.